Porady Ekspertów

Zadaniem eksperta finansowego jest wskazanie klientowi najkorzystniejszego dla niego rozwiązania. Warto bowiem mieć świadomość, że aktualnie oferty kredytów hipotecznych są bardzo zróżnicowane, często zmieniają się także ich warunki oraz pojawiają się atrakcyjne promocje. Jako profesjonalny ekspert kredytowy jestem zawsze na bieżąco z ofertami banków, wiem więc, co zaproponować klientowi, aby kredyt hipoteczny właściwie spełnił jego oczekiwania.
Dokładnie słucham tego, co mają mi do powiedzenia klienci oraz zadaję im ukierunkowane pytania, które mają na celu ustalenie ich wymagań oraz preferencji. Wszystko po to, aby pomóc im w wyborze najlepszego dla nich produktu, który będzie strzałem w dziesiątkę nie tylko dziś, ale także za wiele lat. Ma to szczególne znaczenie w przypadku długoterminowych zobowiązań finansowych, do których niewątpliwie należy kredyt hipoteczny.

Doświadczenie

Poszukując eksperta kredytowego warto zdecydować się na współpracę z osobą o bogatym doświadczeniu w sektorze finansów, z naciskiem na kredyty hipoteczne. Tylko taka osoba jest bowiem w stanie zagwarantować kompleksową obsługę oraz bezbłędnie wybrać najlepszy dla nas produkt.
Oferuję profesjonalne wsparcie w ubieganiu się o kredyt hipoteczny od 2010 r. Jako ekspert finansowy mogę poszczycić się kierunkowym wykształceniem z zakresu zarządzania oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. Składa się na nie praca jako niezależny pośrednik oraz ekspert klienta w takich znanych firmach, jak Open Finance oraz TAX Care. Aktualnie wspieram klientów jako ekspert finansowy i kredytowy w firmie ANG Spółdzielnia.
Mam za sobą wiele zamkniętych kredytów hipotecznych, firmowych, konsolidacyjnych oraz refinansowych. Wiedza oraz praktyczne doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pracy z klientami pozwala mi zaoferować Ci usługi najwyższej jakości oraz dać poczucie bezpieczeństwa, że Twój wniosek o kredyt znajduje się we właściwych rękach.

Atuty

  • posiadam teoretyczną wiedzę oraz praktyczne doświadczenie w dziedzinie finansów i kredytów hipotecznych;
  • jestem w pełni mobilny i na życzenie mogę dojechać do klienta;
  • oferuję kompleksową obsługę sprawy oraz pomagam w obsłudze kredytu;
  • dobro i interes klienta stawiam zawsze na pierwszym miejscu;
  • jestem solidny i rzetelny, każdą sprawę traktuję w indywidualny sposób poświęcając jej maksimum mojej uwagi i zaangażowania.