BEZPOŚREDNI KONTAKT

Bezpłatnie pomogę
w wyborze kredytu hipotecznego

Wybierz najlepsze rozwiązanie. Moje usługi są bezpłatne. Skontaktuj się ze mną:

+48 788448682

lub zostaw swój numer.  Oddzwonię!

Rekomendacje klientów – Radosław Czyrynda

Bartosz, Kredyt hipoteczny
Napiszę krótko. Pana Radka cechuje mega profesjonalizm i nieskończona wiedza z zakresu konsultacji kredytowej. Po pierwszej odmowie przez bank udzielenia kredytu myślałem że na tą chwilę to już koniec. Wtedy zaczęła się zabawa i Pan Radek wyciągał kolejne asy z rękawa. Na dzień dzisiejszy startujemy z marzeniami. Bardzo polecam współpracę z Panem Radosławem.
Wioletta i Sławomir, Kredyt hipoteczny
Pan Radosław - pełen profesjonalizm, rzetelność, punktualność, dyspozycyjność, cierpliwość, zaangażowanie, życzliwość ...itp. Dziękujemy bardzo i polecamy serdecznie!!!
Katarzyna, Kredyt hipoteczny
Witam Pan Radosław to najlepszy ekspert na świecie. W pełni profesjonalny, miły i bardzo rzetelny. Ma ogromna wiedzę finansową i rozległe doświadczenie co przekłada na fantastyczną i przede wszystkim skuteczną pomoc w pozyskaniu kredytu swoim klientom. Zawsze pomocny, zawsze odbiera telefon i służy dobrą radą. Dla nas zawsze zostanie kimś ważnym bo pomógł nam spełnić nasze marzenia o nowym domu. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, miło i szybko. Polecam gorąco. najlepszy ekspert to Pan Radek :)
Małgorzata i Tomasz, Kredyt hipoteczny
Pan Radosław to godny zaufania, odpowiedzialny, ekspert finansowy, na którym zawsze można polegać. Do sprawy podchodzi profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Odznacza się wysoką kulturą osobistą, a także poczuciem humoru. Polecamy w 100% i dziękujemy za pomoc w uzyskaniu kredytu!